Аптека №1
MHH
Авторизація

Купити При ударах та розтягненнях у Львові

Показано від 1 до 15 з 68 (всього сторінок: 5)

Оберіть підкатегорію

Диклофенак-Дарниця розчин д/ін. 25 мг/мл по 3 мл №10 в амп.
В наявності
Диклофенак натрію-КВ капсули тв. по 25 мг №30 (10х3)
В наявності
Диклоберл ретард капсули прол./д., тв. по 100 мг №20 (10х2)
В наявності
Фастум гель 2.5 % по 100 г у тубах
В наявності

Фастум гель 2.5 % по 100 г у тубах

Код товару: 641395

Склад діюча речовина: ketoprofen;1 г гелю містить кетопрофену 0,025 г; допоміжні речовини: карбомер..

219.00 UAH

Ортофен-Здоров'я таблетки, в/о, киш./розч. по 25 мг №30 (30х1)
В наявності
Олфен гідрогель гель 1 % по 50 г у тубах
В наявності

Олфен гідрогель гель 1 % по 50 г у тубах

Код товару: 15070109

Склад діюча речовина: диклофенак;1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;допоміжні речовини: кисл..

299.90 UAH

Диклофенак таблетки по 0.05 г №30 (10х3)
В наявності
Диклоберл 100 супозиторії по 100 мг №10 (5х2)
В наявності
Вольтарен форте емульгель д/зовн. заст. 2.32 % по 50 г у тубах
В наявності

Вольтарен форте емульгель д/зовн. заст. 2.32 % по 50 г у тубах

Код товару: 8383645

Склад діюча речовина: диклофенаку діетиламін; 1 г емульгелю містить диклофенаку діетиламіну 23,2 м..

247.00 UAH

Форт-гель гель 2.5 % по 50 г у тубах
Немає в наявності

Форт-гель гель 2.5 % по 50 г у тубах

Код товару: 522533

Склад діюча речовина: 1 г гелю містить 0,025 г кетопрофену;допоміжні речовини: етанол 96 %, карбоме..

85.00 UAH

Фламідез гель по 100 г у тубах
Немає в наявності

Фламідез гель по 100 г у тубах

Код товару: 85921104

Склад діючі речовини: диклофенаку діетиламін (diclofenaci diethylaminum), метилсаліцилат (methylii ..

299.00 UAH

Фастум гель 2.5 % по 50 г у тубах
Немає в наявності

Фастум гель 2.5 % по 50 г у тубах

Код товару: 574653

Склад діюча речовина: ketoprofen;1 г гелю містить кетопрофену 0,025 г; допоміжні речовини: карбомер..

160.00 UAH

Фастум гель 2.5 % по 30 г у тубах
Немає в наявності

Фастум гель 2.5 % по 30 г у тубах

Код товару: 574654

Склад діюча речовина: ketoprofen;1 г гелю містить кетопрофену 0,025 г; допоміжні речовини: карбомер..

122.00 UAH

Фастофен гель 25 мг/г по 50 г у тубах
Немає в наявності

Фастофен гель 25 мг/г по 50 г у тубах

Код товару: 14738674

Склад діюча речовина: кетопрофен;1 g (г) гелю містить: кетопрофену 25 mg (мг).допоміжні речовини: к..

84.00 UAH

Фаниган фаст гель по 30 г у тубах
Немає в наявності

Фаниган фаст гель по 30 г у тубах

Код товару: 588510

Склад діючі речовини: диклофенак (diclofenac), ментол (menthol), метилсаліцилат (methyl salicylate)..

86.00 UAH

Показано від 1 до 15 з 68 (всього сторінок: 5)

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів