Аптека №1
MHH
Авторизація

Купити Комплексні засоби від застуди у Львові

Показано від 1 до 15 з 36 (всього сторінок: 3)

Оберіть підкатегорію

Грипаут таблетки №10
В наявності

Грипаут таблетки №10

Код товару: 16376

Склад діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, фенілефр..

96.00 UAH

Хелпекс антиколд таблетки №80 (4х20)
Немає в наявності

Хелпекс антиколд таблетки №80 (4х20)

Код товару: 10430401

Склад діючі речовини: парацетамол, кофеїн, фенілефрину гідрохлорид, хлорфеніраміну малеат;1 таблетк..

583.00 UAH

Хелпекс антиколд таблетки №100 (10х10)
Немає в наявності

Хелпекс антиколд таблетки №100 (10х10)

Код товару: 12690127

Склад діючі речовини: парацетамол, кофеїн, фенілефрину гідрохлорид, хлорфеніраміну малеат;1 таблетк..

750.00 UAH

Хелпекс антиколд нео порошок д/ор. р-ну зі смак. малин. по 4 г №10 у саше
Немає в наявності

Хелпекс антиколд нео порошок д/ор. р-ну зі смак. малин. по 4 г №10 у саше

Код товару: 10924565

Склад діючі речовини: парацетамол, левоцетиризину дигідрохлорид, фенілефрину гідрохлорид;1 саше по ..

240.00 UAH

Хелпекс антиколд нео порошок д/ор. р-ну зі смак. лимон. по 4 г №10 у саше
Немає в наявності

Хелпекс антиколд нео порошок д/ор. р-ну зі смак. лимон. по 4 г №10 у саше

Код товару: 10924564

Склад діючі речовини: парацетамол, левоцетиризину дигідрохлорид, фенілефрину гідрохлорид;1 саше по ..

244.00 UAH

Хелпекс антиколд нео макс порошок д/ор. р-ну зі смак. малин. по 4 г №10 у саше
Немає в наявності

Хелпекс антиколд нео макс порошок д/ор. р-ну зі смак. малин. по 4 г №10 у саше

Код товару: 12747282

Склад діючі речовини: парацетамол, левоцетиризину дигідрохлорид, фенілефрину гідрохлорид;1 саше по ..

270.00 UAH

Хелпекс антиколд нео макс порошок д/ор. р-ну зі смак. лимон. по 4 г №10 у саше
Немає в наявності

Хелпекс антиколд нео макс порошок д/ор. р-ну зі смак. лимон. по 4 г №10 у саше

Код товару: 12747281

Склад діючі речовини: парацетамол, левоцетиризину дигідрохлорид, фенілефрину гідрохлорид;1 саше по ..

262.00 UAH

Хелпекс антиколд нео імбир порошок д/ор. р-ну по 4 г №10 у саше
Немає в наявності

Хелпекс антиколд нео імбир порошок д/ор. р-ну по 4 г №10 у саше

Код товару: 107216433

Склад діючі речовини: парацетамол, левоцетиризину дигідрохлорид, фенілефрину гідрохлорид;1 саше по ..

275.00 UAH

Хелпекс антиколд нео імбир без цукру порошок д/ор. р-ну по 2.5 г №10 у саше
Немає в наявності

Хелпекс антиколд нео імбир без цукру порошок д/ор. р-ну по 2.5 г №10 у саше

Код товару: 107216446

Склад діючі речовини: парацетамол, левоцетиризину дигідрохлорид;1 саше по 2,5 г містить парацетамол..

266.00 UAH

Хелпекс антиколд DX таблетки №80 (4х20)
Немає в наявності

Хелпекс антиколд DX таблетки №80 (4х20)

Код товару: 10422054

Склад діючі речовини: парацетамол, кофеїн, фенілефрину гідрохлорид, хлорфеніраміну малеат, декстром..

682.00 UAH

Хелпекс антиколд DX таблетки №100 (10х10)
Немає в наявності

Хелпекс антиколд DX таблетки №100 (10х10)

Код товару: 12690133

Склад діючі речовини: парацетамол, кофеїн, фенілефрину гідрохлорид, хлорфеніраміну малеат, декстром..

862.00 UAH

Фервекс для дорослих порошок д/ор. р-ну №8 у саше
Немає в наявності

Фервекс для дорослих порошок д/ор. р-ну №8 у саше

Код товару: 558163

Склад діючі речовини: парацетамол, кислота аскорбінова (вітамін С), феніраміну малеат;1 саше містит..

209.00 UAH

Фервекс для дорослих з малиновим смаком порошок д/ор. р-ну №8 у саше
Немає в наявності

Фервекс для дорослих з малиновим смаком порошок д/ор. р-ну №8 у саше

Код товару: 572425

Склад діючі речовини: парацетамол, кислота аскорбінова, феніраміну малеат;1 саше містить: парацетам..

223.00 UAH

Фервекс для дорослих без цукру порошок д/ор. р-ну №8 у саше
Немає в наявності

Фервекс для дорослих без цукру порошок д/ор. р-ну №8 у саше

Код товару: 561639

Склад діючі речовини: парацетамол, кислота аскорбінова (вітамін С), феніраміну малеат; 1 саше місти..

255.00 UAH

Ринза таблетки №10
Немає в наявності

Ринза таблетки №10

Код товару: 6843249

Склад діючі речовини: парацетамол, хлорфеніраміну малеат, кофеїн, фенілефрину гідрохлорид;1 таблетк..

75.00 UAH

Показано від 1 до 15 з 36 (всього сторінок: 3)

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів